Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHKËBISEDIMIT PËR FUTBOLLIN E MOSHAVE!

gjithcka

Futbolli i fëmijëve mbetet një prioritet absolut i FSHF-së, e cila ka në planin e saj afatgjatë projekte ambicioze dhe me një shtrirje të madhe kombëtare për futbollin e fëmijëve, futbollin e femrave dhe futbollin amator. Për këtë qëllim, nesër në Hotel “Tirana”, FSHF do të organizojë një tryezë bashkëbisedimi me prindër dhe trajnerë, pikërisht për futbollin e moshave, për të rrahur mendimet dhe opinionet respektive në lidhje me perspektivat e zhvillimit të futbollit të fëmijëve në vend. Një tryezë me prezencën e Presidentit të FSHF-së, Armand Duka, Sekretarit të Përgjithshëm Ilir Shulku, Ambasadorit të Grassroots-it për Shqipërinë, Lorik Cana, anëtarëve të Komitetit. Projektet “Grow” dhe “Grassroots” janë në implementim e sipër për futbollin e fëmijëve, në një kohë që FSHF ka një strategji të sajën për masivizimin në futbollin e fëmijëve. Kjo tryezë do të pasojë me shumë evente të tjera, si në shkolla, por nuk do të ndalet vetëm në Tiranë, por do të shtrihet në të gjithë Shqipërinë. FSHF është plotësisht e angazhuar në zbatimin e menjëhershëm të kësaj strategjie e cila mbetet një prioritet absolut për institucionin. 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF, QENDRIM ZYRTAR PËR INCIDENTET NË NDESHJEN PËRMETI-KËLCYRA Link: https://t.co/7dB6GIfyzw

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil