Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
9
8
1
0
25
2
Itali
9
6
2
1
20
3
Shqipëri
9
4
1
4
13
4
Izrael
9
4
0
5
12
5
Maqedoni
9
2
2
5
8
6
Lichtenstein
9
0
0
9
0

FSHF/ PROGRAMI MEDIATIK I DITËS SË MËRKURË (4 tetor 2017)

logo fshf 3 tetor1
Ora 11.00 - Presidenti i FSHF-së, Armand DUKA takon futbollistët dhe stafin e ekipit kombetar të futbollit, në hotel "Leonardo", përpara nisjes së Turneut Zyrtar eleminator të UEFA-s, për ekipet kombëtare U-19.
 
Ora 12.00 - Dy Presidentët respektivë të FSHF-së dhe Federatës së futbollit të Malit të Zi, Armand Duka dhe Dejan Saviçeviç do të ndjekin së bashku ndeshjen eleminatore të Turneut U-19 në Kamzë, Mali i Zi-Norvegji.
 
Ora 12.00 - Ndeshja zyrtare eleminatore zyrtare për turneun UEFA U-19 Qualifiers, në stadiumin e Kamzës, Mali i Zi - Norvegji.
 
Ora 12.00 - Dy futbollistët e ekipit kombëtar U-21, Abazaj e Ramadani, do të dalin përpara mediave në një konferencë për shtyp në stadiumin "Elbasan Arena", në vigjilje të ndeshjes zyrtare eleminatore të 10 tetorit me Islandën.
 
Ora 13.30 - Dy futbollistët e ekipit kombëtar të futbollit, Armando SADIKU dhe Andi LILA do të dalin në një konferencë për shtyp në rezidencën e kombëtares në "Tropikal", për dy ndeshjet zyrtare  eleminatore.
 
Ora 14.00 - Ndeshja zyrtare eleminatore zyrtare për turneun UEFA U-19 Qualifiers, në "Selman Stërmasi", UKRAINË-SHQIPËRI.
(Pas ndeshjes, konferenca për shtyp në ambjentet e stadiumit)
 
Ora 17.00 - Skuadra Kombëtare A e futbollit do të zhvillojë seancën stërvitore të pasdites, në fushën e stërvitjeve në "Tropikal".
 
Vetëm 15 minutat e para kanë akses mediatik!

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Shqipëria U-17 humbet minimalisht ndaj Kroacisë https://t.co/J9ZakQubcX

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
13
6
4
1
1
3
9
6
2
3
1
4
9
6
2
3
1
5
8
6
2
2
2

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil