Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Kategoria e Dytë, nesër hidhet shorti

kategoria e dyte nr

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton klubet e Kategorisë së Dytë dhe mediat, se ditën e martë, më datë 26 shtator, në orën 12.00 në sallën e konferencave do të hidhet shorti i kampionatit kombëtar të kësaj kategorie. Fillimi i edicionit 2017-2018 do të jetë më datë 1 tetor. Mëposhte janë dy grupet përkatëse me ekipet pjesëmarrëse:


Kategoria e Dytë Grupi A

1.Mamurresi
2.Sopoti
3.Partizani B
4.Vora
5.Gramshi
6.Tirana B
7.Kukesi B
8.Luzi 2008
9.Veleciku
10.Internacionali
11.Ada
12.Kevitan
13.Spartaku
14.Klosi

Kategoria e Dytë Grupi B

1.Elbasani
2.Albpetrol
3.Oriku
4.Maliqi
5.Butrinti
6.Domosdova
7.Devolli
8.Memaliaj
9.Tepelena
10.Permeti
11.Kelcyra
12.Delvina
13.Gramozi
14.Skrapari

 

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FUTBOLLI I FËMIJEVE, #FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN E RADHËS NË SHKOLLA! https://t.co/B6oO1Gm0b8

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil