Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

U15- KAMPIONATI I KOMBETAREVE RAJONALE

u15 rajonale moshat

Perfundojne takimet e para per moshen U-15 ne tre stadiume: Ne Elbasan, Shkoder dhe Fier. Ndeshjet per kete moshe ishin 2 pjese me nga 35 minuta secila. Ne kete start te gares futbollistet e kesaj moshe shfaqen nje rivalitet ne fushe pertej entuziazmit te gares qe nuk mungonte. Me poshte, rezultatet dhe klasifikimi:

Ne Elbasan:
ZONA TIRANE - ZONA ELBASAN 2:0
(Golshenuesit: Tirana: Katroshi, Matmuja)
Ne Shkoder:
ZONA SHKODER - ZONA DURRES 5:3
(Golshenuesit: Shkodra: Popaj (4), Bebeziqi /Durresi: Lila (2), Petani)
Ne Fier
ZONA FIER - ZONA KORCE 2:1
(Golshenuesit: Fieri: Goxhaj, Metani/ Korca: Pengu)

Klasifikimi pas javes se pare - Mosha U15

SHKODRA     3 PIKE

TIRANA          3 PIKE

FIERI              3 PIKE

KORCA           0 PIKE

ELBASANI      0 PIKE

DURRESI        0 PIKE

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FUTBOLLI I FËMIJEVE, #FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN E RADHËS NË SHKOLLA! https://t.co/B6oO1Gm0b8

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil