Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
9
8
1
0
25
2
Itali
9
6
2
1
20
3
Shqipëri
9
4
1
4
13
4
Izrael
9
4
0
5
12
5
Maqedoni
9
2
2
5
8
6
Lichtenstein
9
0
0
9
0

U17- KAMPIONATI I KOMBETAREVE RAJONALE

mosha u17 rajonale

Perfundojne takimet e para per moshen U-17 ne tre stadiume: Ne Elbasan, Shkoder dhe Fier. Ndeshjet per kete moshe ishin 2 pjese me nga 40 minuta secila. Ne kete start te gares futbollistet e kesaj moshe shfaqen nje rivalitet ne fushe pertej entuziazmit te gares qe nuk mungonte. Me poshte, rezultatet dhe klasifikimi:

Ne Elbasan:
ZONA TIRANE - ZONA ELBASAN 2:2
(Golshenuesit: Tirana: Bozhani, Bozhani/ Elbasani: Ajazi, Hida)
Ne Shkoder:
ZONA SHKODER - ZONA DURRES 0:2
(Golshenues, Durresi: Kuqi, Kapllani)
Ne Fier
ZONA FIER - ZONA KORCE 2:1
(Golshenuesit: Fieri: Manaj, Cukani/ Korca: Pecani)

Klasifikimi pas javes se pare - Mosha U17
DURRESI   3 PIKE

FIERI          3 PIKE

TIRANA      1 PIKE

ELBASANI  1 PIKE

KORCA       0 PIKE

SHKODRA  0 PIKE

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Shqipëria U-17 humbet minimalisht ndaj Kroacisë https://t.co/J9ZakQubcX

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
13
6
4
1
1
3
9
6
2
3
1
4
9
6
2
3
1
5
8
6
2
2
2

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil