Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

U13 - KAMPIONATI I KOMBETAREVE RAJONALE

u13 rajonale

Perfundojne takimet e para per moshen U-13 ne tre stadiume: Ne Elbasan, Shkoder dhe Fier. Ndeshjet per kete moshe ishin 2 pjese me nga 30 minuta secila. Ne kete start te gares femijet e kesaj moshe shfaqen nje rivalitet ne fushe pertej entuziazmit te gares qe nuk mungonte. Gola te shumte ne te tre ndeshjet, ku sfida e Shkodres perfundoi ne barazim. Me poshte, rezultatet dhe klasifikimi, protokollet zyrtare dhe foto nga takimet e moshes u-13.

Ne Elbasan:
ZONA TIRANE - ZONA ELBASAN 3:2
(Golshenuesit: Tirana: Mema, Syla Guci/ Elbasani: Jakupi, Qoshku)
Ne Shkoder:
ZONA SHKODER - ZONA DURRES 2:2
(Golshenues: Shkodra: Uruci, Molla/ Durresi: Bespallov, Kacmoli)
Ne Fier
ZONA FIER - ZONA KORCE 1:2
(Golshenuesit: Fieri: Hasanramaj/ Korca: Sotiri, Xhixho)

Klasifikimi pas javes se pare - Mosha -13

KORCA        3 PIKE 
TIRANA        3 PIKE 
DURRESI     1 PIKE
SHKODRA   1 PIKE 

FIERI            0 PIKE

ELBASANI    0 PIKE

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FUTBOLLI I FËMIJEVE, #FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN E RADHËS NË SHKOLLA! https://t.co/B6oO1Gm0b8

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil