Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

De Biasi në konferencë për shtyp në FSHF

gianni ne konf 13qershor

Në orën 11:30 trajneri i skuadrës përfaqësuese Gianni de Biasi doli në një konferencë për shtyp në FSHF. De Biasi në lidhje me eliminatoret e këtij grupi shtoi: "Nisur edhe nga gjendja e skuadrës dhe nga ajo që tregoi dhe demonstroi në fazën finale të Kampionatit Europian, desha shumë që të provoja më tepër dhe ta vazhdoja këtë projekt tonin edhe për eliminatoret e Kampionatit Botëror "Rusi 2018". Duke ditur faktin që ishte jashtëzakonisht e vështire, thamë ta provonim këte. Nisur, që kishim një skuadër të organizuar mirë, mbase mbase jo thjesht për ti frenuar skuadrat e mëdha për të qenë aty, ne aspektin edhe për ti prishur punë, për ti vënë ndonjërës prej tyre lakun në fyt, por gjithcka u kris dhe u prishë, pikërisht pas humbjes që pësuam ndaj Izraelit në "Elbasan Arena". Sidoqoftë une jam këtu për momentin dhe jam duke menduar vijimësinë dhe vazhdoj të punoj i qetë me stafin. Mendoj dhe punoj me filozofinë time, përkushtimin, seriozitetin që më karakterizon gjithe keto vite"-mbylli fjalën e tij De Biasi.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FUTBOLLI I FËMIJEVE, #FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN E RADHËS NË SHKOLLA! https://t.co/B6oO1Gm0b8

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil