Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Programi i Kombëtares, stërvitjet dhe Konferencat për shtyp

xhani

Të nderuar Kolegë!
Për një koordinim të plotë dhe rakordim me Redaksitë tuaja, Zyra e PR në FSHF ju bën me dije edhe programin e plotë të skuadrës kombëtare të futbollit (sa i përket pjesës mediatike), për sfidën zyrtare eleminatore me Italinë në 24 mars, por edhe për ndeshjen miqësore me Bosnjen në 28 mars, në Elbasan. Ndërkaq, Konferenca për shtyp e trainerit të skuadrës kombëtare të futbollit Giovanni De Biasi do të zhvillohet ditën e hënë në datë 20 mars, ora 10.30 në ambjentet e FSHF-së, në sallën e zakonshme të Konferencave për shtyp. Në ditët në vijim të grumbullimit do t’ju bëjmë me dije edhe futbollistët që do të dalin në konferencë për shtyp, teksa, si përherë një ditë përpara ndeshjes, këtë radhë në Palermo do të dalë përpara mediave, traineri dhe kapiteni. Faleminderit dhe Punë të Mbarë!

Të hënën, datë 20/03
Ora 10.30 – KONFERENCA PER SHTYP E TRAINERIT GIOVANNI DE BIAZI 
(Në ambjentet e FSHF-së për listën e lojtarëve të grumbulluar, etj)
Ora 17.30 - Stërvitje e ekipit Kombëtar të futbollit

Të Martën, datë 21/03
Ora 10.30 – Stërvitje e skuadrës 
Ora 12.30 – Konferenca për shtyp 
Ora 17.30 - Stërvitja e Skuadrës

Të martën datë 22/03
Ora 10.30 - Stërvitja e skuadrës
Ora 12.30 - Konferenca për shtyp
Ora 17.30 - Stërvitja e skuadrës

Të enjten, datë 23/03
Ora 10.15 - Stërvitja e Skuadrës (Tropikal)
Ora 18.45 - Konferenca për Shtyp
Ora 19.30 – Stërvitja në “Renzo Barbera” (ITALI)

E premte, datë 24/03 – (Dita e ndeshjes)
Ora 11.30 Streçingu muskular
Ora 20.45 – Ndeshja eleminatore zyrtare ITALI vs SHQIPERI
Pas ndeshjes Konferenca e zakonshme per Shtyp

E shtunë, datë 25/03
Ore 12.00 – Mbërritja në Tiranë 
Ore 14.00 - Konferencë për Shtyp
Ora 17.30 - Stërvitja e skuadrës

E djelë, datë 26/03
Ora 12.00 – Konferenca për shtyp 
Ora 17.30 – Stërvitja e Skuadrës 

E hënë, datë 27/03
Ora 11.00 – Stërvitja e skuadrës
Ora 16.30 – Konferenca për shtyp (vetëm traineri e kapiteni)
Ora 17.00 – Stërvitja e skuadrës 

E martë, datë 28/03
Ora 18.00 – ndeshja miqësore, SHQIPËRI vs BOSNJE 
Pas ndeshjes Konferenca e zakonshme per Shtyp

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHKËBISEDIMIT PËR FUTBOLLIN E MOSHAVE! https://t.co/TqeXVu6nZ9

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil