Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Gati biletat për miqësoren Shqipëri-Bosnje Hercegovinë

web banner-shqiperi-bosnje

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore të 28 marsit në “Elbasan Arena”, mes skuadrës përfaqësuese të futbollit dhe kombëtares së Bosnjes. Në faqen zyrtare të FSHF-së në sitin e saj në internet, linku ka nisur shitja e biletave, teksa prej ditës së hënë do të mund ti gjeni ato edhe pranë dyqanit zyrtar të FSHF-se. Ndeshja do të luhet në orën 18.00 në 28 mars në Elbasan.  

Tribunat

Çmimi

Tribuna C2, G2

300 lekë

Tribuna C1, C3, G1, G3

500 lekë

Tribuna D, F

700 lekë

Tribuna E

1.000 lekë

Tribuna B1, B5

2.000 leke

Tribuna A1, A4, B2, B4

3.000 leke

Tribuna B3, A2, A3

4.000 lekë

Tribuna VIP

6.000 leke

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHKËBISEDIMIT PËR FUTBOLLIN E MOSHAVE! https://t.co/TqeXVu6nZ9

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil