Lajmet e fundit

TURNEU NË TURQI, KOMBËTARJA U-16 VJEN PIKA E PARË…

 Vjen edhe pika e parë në turneun e Turqisë për Kombë... lexo më shumë »

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHK…

Futbolli i fëmijëve mbetet një prioritet absolut i FSHF-së... lexo më shumë »

SELEKSIONIMET E MOSHAVE, DATAT DHE ORARET PËR BREN…

Shpallen datat për seleksionimet e tre grup-moshave, për b... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 18…

1. KF “Luftëtari”, për sjellje të gabuar të spektatorëve ... lexo më shumë »

Seminar me Arbitrat Talentë

Një program dy vjecar i filluar vitin që shkoi me arbitra ... lexo më shumë »

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile