Lajmet e fundit

MIQESORET ME BULLGARINE, PAS FITORES VJEN HUMBJA N…

Ne miqësoren e dytë të zhvilluar sot në Qendrën e Ekipeve ... lexo më shumë »

FUTBOLLI I FËMIJEVE, FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN…

Pas prezencës në një sër shkollash në Tiranë, këtë radhë e... lexo më shumë »

PËRFUNDOJNË SELEKSIONIMET E MOSHAVE NË SELANIK!

Mbi 65 futbollistë të datëlindjes 2000 dhe 2004 kanë zhvil... lexo më shumë »

Femrat/ Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërv…

Kombëtarja e femrave ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit ... lexo më shumë »

FSHF, QENDRIM ZYRTAR PËR INCIDENTET NË NDESHJEN PË…

Federata Shqiptare e Futbollit dënon të gjitha aktet e dhu... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile