Lajmet e fundit

Vendimi i Komisionit te Disiplines se FSHF date 22…

1.KF “Skenderbeu”, për sjellje të gabuar të spektatorëve d... lexo më shumë »

FSHF dhe Coca-Cola edicionin e radhes per kupen …

Si cdo edicion, edhe ketet vit FSHF dhe Coca-Cola Bottling... lexo më shumë »

NISI GARA E FEMRAVE NE FUTBOLL MES GJIMNAZEVE

Startoi nje tjeter event: "Pasioni s'ka gjini", Projekti m... lexo më shumë »

KUPA E SHQIPERISE, SHORTI PER GJYSMEFINALET HIDHET…

Diten e enjte ne date 23.03.2016 ora 11:00 ne sallen e kon... lexo më shumë »

Miqesorja me Bosnjen, percaktohen arbitrat

Jane percaktuar arbitrat e ndeshjes miqesore midis kombeta... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
52
26
13
13
0
2
52
26
14
10
2
3
50
26
14
8
4
4
36
26
9
9
8
5
32
26
7
11
8

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile