Lajmet e fundit

FSHF, QENDRIM ZYRTAR PËR INCIDENTET NË NDESHJEN PË…

Federata Shqiptare e Futbollit dënon të gjitha aktet e dhu... lexo më shumë »

FSHF shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të v…

FSHF dhe Presidenti Armand Duka shprehin ngushëllimet e ty... lexo më shumë »

SHQIPËRIA FITON MIQESOREN E PARË NË SOFJE ME BULL…

Dy gola nga futbollistja kuqezi Sara Maliqi dhe skuadra ko... lexo më shumë »

KOMBETARJA E FEMRAVE, TE SHTUNEN MIQESORJA E PARE …

Skuadra kombetare A e femrave ne futboll gjendet ne Bullga... lexo më shumë »

FSHF PRANË FËMIJËVE TË SHKOLLAVE, AKTIVITET PROMOV…

Futbolli i fëmijëve tashmë është një prioritet absolut i F... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile