Lajmet e fundit

Lin Shllaku në spital, Sekretari Shulku e viziton

Federata Shqiptare e Futbollit, respekton dhe i jep mbësht... lexo më shumë »

Fillon shitja e biletave sezonale

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë tifozët ... lexo më shumë »

Njoftim për shtyp

Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të tërheqë vëmendje... lexo më shumë »

Përfundon Turneu i 12-të, “Vllaznimi Cup 2016”

Ka përfunduar Turneu i 12-të Ndërkombetar i futbollit “Vll... lexo më shumë »

Kamëz mbyllet kursi UEFA A

Në ambientet e Qendrës Stërvitore të Ekipeve Kombëtare në ... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
Klasifikimi: Superiore - 2015/2016
Poz. Skuadra Piket NL F B H GSH GP DG PP
1 KF Skenderbeu 79 36 25 4 7 73 27 46 0
2 KF Partizani 74 36 21 11 4 51 21 30 0
3 FK Kukesi 63 36 18 9 9 41 25 16 0
4 KF Teuta 63 36 18 9 9 43 28 15 0
5 KF Tirana 53 36 13 14 9 37 25 12 0
6 KF Vllaznia 39 36 11 6 19 36 42 -6 0
7 KF Laçi 36 36 8 12 16 30 48 -18 0
8 Flamurtari FC 35 36 9 11 16 34 44 -10 3
9 KF Bylis 32 36 8 8 20 27 53 -26 0
10 FK Terbuni 18 36 4 6 26 22 81 -59 0

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2
18/05
KF Laçi
FK Terbuni
18/05
FK Kukesi
KF Tirana
18/05
KF Vllaznia
KF Bylis
18/05
Flamurtari FC
KF Skenderbeu
18/05
KF Partizani
KF Teuta

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours
Versioni desktopVersioni mobile