Lajmet e fundit

TURNEU NË TURQI, KOMBËTARJA U-16 VJEN PIKA E PARË…

 Vjen edhe pika e parë në turneun e Turqisë për Kombë... lexo më shumë »

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHK…

Futbolli i fëmijëve mbetet një prioritet absolut i FSHF-së... lexo më shumë »

SELEKSIONIMET E MOSHAVE, DATAT DHE ORARET PËR BREN…

Shpallen datat për seleksionimet e tre grup-moshave, për b... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 18…

1. KF “Luftëtari”, për sjellje të gabuar të spektatorëve ... lexo më shumë »

Seminar me Arbitrat Talentë

Një program dy vjecar i filluar vitin që shkoi me arbitra ... lexo më shumë »
Durrës, Kampionat Ballkanik për shkollat e mesme

Durrës, Kampionat Ballkanik për shkollat…

Kampionat Ballkanik, për shkollat e mesme në futboll, në versionin 5x5. Duket si një ëndërr por tashmë është një realitet i prekshëm, për nxënësit e shkollave publike dhe jo publike dhe ambientin futbolldashës në qytetin e Durrësit.Të enjten, ka nisur në këtë qytet, Kampionati Ballkanik ... lexo më shumë »
Librazhdi fiton trofeun e shkollave

Librazhdi fiton trofeun e shkollave

Federata Shqiptare e Futbollit , Zyra e saj Rajonale ne Elbasan, Bashkia e qytetit te Librazhdit dhe  Drejtoria Arsimore organizuan ndeshjet e futbollit ne kuader te Kampionatit te Shkollave te... lexo më shumë »

Aktiviteti I shkollave te mesme per te g…

         Aktiviteti I shkollave te mesme per te gjashte Rajonet do te zhvillohet ne muajin prill 2014. Ky aktivitet ka kete pjesmarrje qe do ta pasqyrojme me... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

“GJITHÇKA PËR FËMIJËT”, TË MËRKURËN TRYEZA E BASHKËBISEDIMIT PËR FUTBOLLIN E MOSHAVE! https://t.co/TqeXVu6nZ9

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil