Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0
Fillon kursi UEFA PRO, nr.3

Fillon kursi UEFA PRO, nr.3

Ka nisur në Qendrën Stërvitore të Kamzës, kursi UEFA PRO me 20 trajnerë të Kategorisë Superiore dhe specialistë të tjerë, të futbollit shqiptar. Kursi, ka filluar të hënën dhe sipas programit të përcaktuar më parë, përfundon më ... lexo më shumë »

Kurset UEFA PRO per vitin 2014

  1. UEFA PRO 2 do te zhvillohet ne 14-18 prill. 2. UEFA PRO 3 do te zhvillohet ne 04-10 shtator. lexo më shumë »

Kriteret per pranimin ne Kursin UEFA “P…

Kriteret  per pranimin ne Kursin UEFA “PRO”  1.     FSHF ( Drejtoria   Teknike)  e FSHF-se organizon Kurset UEFA   “PRO” ne nivel Kombetar . 2.     Ne kurs do te pranohen maksimalisht  25 studente... lexo më shumë »

Kursi UEFA PRO.Trajneret ne Itali

Te gjithe trajneret e futbollit shqiptar te cilet jane pjese e Kursit "UEFA PRO" jane nisur per ne Itali per te vazhduar nje pjese te pergatitjeve ne Koverciano e cila... lexo më shumë »
UEFA - PRO pas Monteles ndjek De Biasin

UEFA - PRO pas Monteles ndjek De Biasin

Sipas programit te aprovuar me pare grupi i trajnereve te cilet po ndjekin kursin me te larte UEFA PRO kane asistuar ne stervitjen e trajnerit De Biasi i cili tashme... lexo më shumë »
Kursi UEFA - PRO takime ne Gjeneve

Kursi UEFA - PRO takime ne Gjeneve

Trajneret dhe drejtuesit e Kursit UEFA-PRO i cili po zhvillohet per here te pare ne Shqiperi kane zhvilluar nje vizite ne Gjeneve dhe prane zyrave te UEFA-s. Gjithcka eshte organizuar... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FUTBOLLI I FËMIJEVE, #FSHF NË DURRËS ME AKTIVITETIN E RADHËS NË SHKOLLA! https://t.co/B6oO1Gm0b8

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil