Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0
FIFA Seminar ne Tirane

FIFA Seminar ne Tirane

Sot ne Hotel Rogner  ne Tirane ka nisur seminari i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit ne bashkepunim te ngushte me FIFA-n. Gjithcka eshte bazuar ne Projektin e organizates boterore te futbollit per persodjen e organizimit dhe menaxhimit te ndeshjeve te futbollit. ... lexo më shumë »
  • 1
  • 2
Arbitrat, test i fundit per ONLINE

Arbitrat, test i fundit per ONLINE

Sot ne Federaten Shqiptare te Futbollit eshte zhvilluar seanca e fundit e testimit per sistemin ONLINE me gjyqtaret qe do te drejtojne takimet e kategorise se Dyte e cila fillon... lexo më shumë »
Arbitrat mbyllin testimet

Arbitrat mbyllin testimet

Arbitrat e futbollit shqiptar kane perfunduar testimet e tyre perpara fillimit te sezonit te ri futbollistik 2012-213. Te gjithe sipas kategorive perkatese jane provuar teorikisht duke spjeguar  me ilustrime te figures... lexo më shumë »
Arbitrat malazeze meritojne trofeun Pjetrushi

Arbitrat malazeze meritojne trofeun Pjet…

Ne stadiumin Loro Borici Kolegjiumi i arbitrave te Shkodres ka ftuar ne nje ndeshje futbolli homologet nga Podgorica per trofeun R. Pjetrush (ish gjyqtari lezhjan i cili u nda nga... lexo më shumë »
Arbitrat Seminar tre ditor

Arbitrat Seminar tre ditor

Arbitrat e futbollit shqiptar kane nisur ne Tirane nje seminar tre ditor. Gjate kesaj periudhe ata do te analizojne punen e vitit 2012, do te vleresojne arritjet dhe do te... lexo më shumë »
Arbitrat e futsal seminar ne FSHF

Arbitrat e futsal seminar ne FSHF

Ne ambjentet e Federates Shqiptare te Futbollit eshte zhvilluar seminari nje ditor me arbitrat e futbollit ne salle. Nen drejtimin e sektorit te arbitrimit dhe kujdesin e pergjegjesit te sektorit... lexo më shumë »
Seminari i pare me gjyqtaret femra

Seminari i pare me gjyqtaret femra

Sot ne Tirane ka nisur  per here te pare seminari i gjyqtareve femra organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit dhe Shoqata a e Arbitrave  te Shqiperise. Ky Seminar dy ditor... lexo më shumë »
FIFA dhe FSHF certifikojne Seminarin

FIFA dhe FSHF certifikojne Seminarin

Pas pese ditesh intensive eshte mbyllur ne Tirane Seminari i organizuar nga FIFA dhe Federata Shqiptare e Futbollit. Ne aspektin teorik dhe praktik te gjithe pjesmarresit ndoqen leksionet e  kater... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF, QENDRIM ZYRTAR PËR INCIDENTET NË NDESHJEN PËRMETI-KËLCYRA Link: https://t.co/7dB6GIfyzw

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil