FSHF TV

FSHF, prononcim për çështjen e Ismail Morinës

FSHF, prononcim për çështjen e Ismail Morinës

FSHF, prononcim për çështjen e Ismail Morinës

Vazhdojnë punimet në ''Arena Kombëtare''

Vazhdojnë punimet në ''Arena Kombëtare''

Presidenti Duka takim me trajneret e Ekipeve Kombetare

Presidenti Duka takim me trajneret e Ekipeve Kombetare

Komuniteti Arberesh i Palermos viziton Presidentin Duka

Komuniteti Arberesh i Palermos viziton Presidentin Duka

Christian Panucci, zyrtarisht trajneri i ri i Kombëtares

Christian Panucci, zyrtarisht trajneri i ri i Kombëtares

Presidenti Duka, mbledhje me presidentet e klubeve per Ligen Profesioniste

Presidenti Duka, mbledhje me presidentet e klubeve per Ligen Profesioniste

Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, sezoni 2017 - 2018

Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, sezoni 2017 - 2018

Presidenti i FSHF-se, Armand DUKA, interviste per Ylli Agen ne Supersport

Presidenti i FSHF-se, Armand DUKA, interviste per Ylli Agen ne Supersport

TOPI YT

TOPI YT

Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, intervistë për Supersport

Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, intervistë për Supersport

TIRANA U13 - FIERI U13

TIRANA U13 - FIERI U13

SHKODER U17 - DURRES U17

SHKODER U17 - DURRES U17

Presidenti Duka dhe Trajneri De Biasi ne konference per shtyp

Presidenti Duka dhe Trajneri De Biasi ne konference per shtyp

Supriza e Kombetares per ditelindjen e Mavrajt

Supriza e Kombetares per ditelindjen e Mavrajt

Tirana fiton Kupën e Shqipërisë, sezoni 2016-2017

Tirana fiton Kupën e Shqipërisë, sezoni 2016-2017

Live - Epilogu i nje sezoni

Live - Epilogu i nje sezoni

"SPORTI BALLKANIK- ZHVILLIME DHE PERSPEKTIVA"

“FUTBOLLI DHE SFIDAT E KOHËS”, FSHF WORKSHOP NË UNIVERSITETIN E ELBASANIT

“FUTBOLLI DHE SFIDAT E KOHËS”, FSHF WORKSHOP NË UNIVERSITETIN E ELBASANIT

Federata Shqiptare e Futbollit promovon futbollin e fëmijëve në shkolla

Federata Shqiptare e Futbollit promovon futbollin e fëmijëve në shkolla

Egnatia Kampione e Kategorisë së Dytë, Presidenti Duka dorëzon trofeun

Egnatia Kampione e Kategorisë së Dytë, Presidenti Duka dorëzon trofeun

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
8
7
1
0
22
2
Itali
8
6
1
1
19
3
Shqipëri
8
4
1
3
13
4
Izrael
8
3
0
5
9
5
Maqedoni
8
2
1
5
7
6
Lichtenstein
8
0
0
8
0

Renditja Fair Play ne Superiore

Skuadra
P.
Skuadra
P.

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil