Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Lajmet e fundit

FSHF, QENDRIM ZYRTAR PËR INCIDENTET NË NDESHJEN PË…

Federata Shqiptare e Futbollit dënon të gjitha aktet e dhu... lexo më shumë »

FSHF shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të v…

FSHF dhe Presidenti Armand Duka shprehin ngushëllimet e ty... lexo më shumë »

SHQIPËRIA FITON MIQESOREN E PARË NË SOFJE ME BULL…

Dy gola nga futbollistja kuqezi Sara Maliqi dhe skuadra ko... lexo më shumë »

KOMBETARJA E FEMRAVE, TE SHTUNEN MIQESORJA E PARE …

Skuadra kombetare A e femrave ne futboll gjendet ne Bullga... lexo më shumë »

FSHF PRANË FËMIJËVE TË SHKOLLAVE, AKTIVITET PROMOV…

Futbolli i fëmijëve tashmë është një prioritet absolut i F... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
31
14
9
4
1
2
25
14
6
7
1
3
23
14
6
5
3
4
22
14
6
4
4
5
21
14
6
3
5

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile