Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Lajmet e fundit

Shqipëria U-16 humbet ndaj përfaqësueses së Kosovë…

Eshtë zhvilluar sot ndeshja e tretë e turneut “2017 Merced... lexo më shumë »

Presidenti Duka dhe trajneri Panucci, mesazh soli…

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri i ekipit ko... lexo më shumë »

EKIPET KOMBËTARE RAJONALE, VIJOJNË SELEKSIONIMET E…

Shkodra, Fieri, Durrësi e Tirana kanë përfunduar edhe... lexo më shumë »

Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci

Trajneri i ekipit përfaqësues, Christian Panucci ka dalë s... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 23…

1.Zyrtari i KF “Partizani”, Sulejman Starova, për protesta... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

EKIPET KOMBËTARE RAJONALE, VIJOJNË SELEKSIONIMET E MOSHAVE https://t.co/HxTUlEE3vC

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil